• Agregat podorywkowy WIBROFLEX

  Więcej  →
 • Agregat podorywkowy PREMIUM

  Agregat ścierniskowy Premium przystosowany jest do pracy bezpośrednio po żniwach – co powoduje szybkie kiełkowanie nasion zbóż.

  Więcej  →
 • Agregat podorywkowy ARES

  Agregaty podorywkowy ARES przeznaczone są do pożniwnej uprawy gleby. Elementami roboczymi są redlice skrzydełkowe które podcinają resztki pożniwne. Redlice osadzone są na 85 centymetrowej słupicy która zapewnia bardzo duży prześwit pod ramą co zapobiega zapychaniu. Za dwoma rzędami zębów zamocowany jest rząd talerzy uzębionych o średnicy ø 460, które zamontowane są na specjalnej amortyzującej sprężynie. …

  Więcej  →
 • Agregat talerzowy THOR BT

  Agregat talerzowy THOR BT przeznaczony jest do uprawy gleby za pomocą dwóch rzędów talerzy których ułożenie powoduje agresywne nacinanie całej gleby podczas przejazdu. Może on być stosowany do upraw gleby przy resztkach późniejszych jak i przy ściernisku. Obracające talerze rozcinają resztki roślin lub słomę. Agregat Talerzowy THOR AT może współpracować z siewnikiem zbożowym.

  Więcej  →
 • Agregat talerzowy THOR AT

  Agregat talerzowy THOR AT przeznaczony jest do uprawy gleby za pomocą dwóch rzędów talerzy których ułożenie powoduje agresywne nacinanie całej gleby podczas przejazdu. Może on być stosowany do upraw gleby przy resztkach późniejszych jak i przy ściernisku. Obracające talerze rozcinają resztki roślin lub słomę. Agregat Talerzowy THOR AT może współpracować z siewnikiem zbożowym.

  Więcej  →
 • Agregat uprawowo-siewny PAPUG

  Więcej  →
 • Agregat do upraw przedsiewnych CARO

  Agregat „CARO: przeznaczony jest do upraw przedsiewnych. Służy do rozbijania i kruszenia brył powierzchni pola oraz do spulchniania gleby. Agregaty te posiadają uniwersalną ramę do której możemy zamontować pola bron redlicowych lub sprężynowych.

  Więcej  →